Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«Книжкові акварелі» на абонементі

26.09.2019 11:36

Нещодавно відділ абонемента отримав нові книги. Їх можна побачити на виставці «Книжкові акварелі (нові надходження)».

На цей раз багато літератури для батьків. Є унікальна серія книг, яка направлена на допомогу всім молодим мамам і татусям, бабусям і дідусям від народження малюка до шкільних років. Кожна книга має опис особливостей розвитку дитини саме того віку, про який йде в ній мова. Вас можуть зацікавити такі книги: Соколов В. О., Пожарова С. Б. «Як виховати не зашкодивши»; Главацька Т. Є. «Дитячий садок. Що робити, якщо?.. Ситуації, які можуть трапитися з дитиною у дитсадку»; Зотова Н. «Ваша успішна дитина»; Римаренко А. «Як нагодувати нехочуху» тощо. У них ви зможете знайти корисні поради, які допоможуть вам виховати дитину без криків і сварок.

Розділ «Нові формати освіти» містить матеріал на допомогу педагогам та батькам у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Ті, хто дбає про саморозвиток, піклується про сім'ю і кар'єру, зацікавляться міжнародними бестселерами Джона Гордона «За кермом свого життя. 10 правил досягнення успіху в особистих стосунках, кар'єрі та командній роботі», Вебба Кероліна «Живи на всі сто: як зробити свій день продуктивним», Двека Керола «Налаштуйся на зміни: нова психологія успіху», Ричарда Флорида «Homo creativus: як новий клас завойовує світ» та інші.

У розділі «Золоті письменники України» ви матимете можливість ознайомитися з новими творами Юрія Щербака, Сергія Жадана, Олександра Афоніна, Галини Пагутяк.

А ще – на виставці є багато нових художніх творів зарубіжних письменників, вперше перекладених українською мовою. Серед них: Стівен Кінг «11/22/63»; Майкл Коннеллі «Передчасне прощання»; Гаррі Паркер «Анатомія солдата»; Мері Ловсон «По той бік мосту» та інші.

Тож багато цікавого для будь-якого настрою та на будь-який смак ви зможете побачити на нашій виставці, яка з першого дня привернула увагу багатьох читачів.

Запрошуємо всіх бажаючих у відділ абонемента ознайомитися з літературними новинками!

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031