Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Херсонський «Книжковий Миколай» – у п’ятірці найкращих фестивалів України!

15.12.2019 21:13

Урочисте закриття ІV Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай» відбулося сьогодні, 15 грудня, у ТРЦ «Фабрика».

Фестиваль – масштабна культурна подія грудня у Херсоні – четвертий рік поспіль охоче дарує всім своїм учасникам нові знайомства, можливість насолодитися талантом вітчизняних письменників і справжнім українським словом, отримати автограф улюбленого автора, поповнити власні бібліотеки сучасними виданнями.

Гості всіляких заходів, які були організовані в рамках фестивалю, здобули неабиякий заряд позитиву від спілкування з неординарними та талановитими українцями.

Усі три фестивальні дні різноманітні події відбувались паралельно на багатьох майданчиках: творчі зустрічі з відомими українськими письменниками на різних локаціях нашого міста, автограф-сесії, презентації, різні майстер-класи, ігри…

І найголовніше: для поціновувачів читання такий фестиваль – унікальний шанс зустріти в одному місці всіх, хто причетний до створення книги: письменників, видавців, реалізаторів.

Сьогодні на урочистому закритті начальник управління культури облдержадміністрації Світлана Думинська та заступник начальника управління Ігор Мазур поділились з присутніми чудовою новиною: «Нашфестиваль увійшов до п’ятірки найкращих фестивалів України!». 

Співорганізатор свята Анна Лісова, керівниця мережі херсонських книжкових магазинів «Учбова книга», подякувала учасникам і гостям: «Ми пишаємось тим, що провели це книжкове свято. Нехай кожен із вас поїде  додому зі шматочком теплого херсонського сонця и цього чудового настрою. А ми вже чекаємо всіх на п’ятому – ювілейному – фестивалі “Книжковий Миколай”». Пані Анна наголосила на тому, що у цьому році фестиваль розширив свої межі, та окрему подяку висловила обласним бібліотекам Херсонщини. Наш заклад – Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара – є найактивнішим учасником всіх чотирьох років проведення фестивалю.

Теплі слова привітання пролунали й від імені творчої лабораторії майстрів художнього слова Херсонщини: голови Обласної організації Національної спілки письменників України Василя Загороднюка, члена НСПУ та Національної спілки журналістів України, заслуженого працівника культури України Олега Олексюка, українського поета, почесного громадянина м.Херсона Анатолія Кичинського, поета, перекладача, тележурналіста, заслуженого діяча мистецтв Валерія Кулика.

У 2019 році на фестивалі представлено практично вдвічі більше українських видавництв. Нагадаємо: рік тому їх було 25. А ще є велика мета – щоб «Книжковий Миколай» побував по всьому нашому регіону. До речі, цього року окремі райони Херсонщини вже взяли участь у заходах фестивалю.

Таке чудове дійство відбувається у нас напередодні Дня святого Миколая Чудотворця, даруючи херсонцям та гостям міста передноворічно-різдвяний настрій. Душевні слова та пісня пролунали для херсонцiв вiд гостей «Книжкового Миколая» – письменників України, яких об'єднав IV Південний фестиваль книги та читання.

Гончарівка дякує «Книжковому Миколаю» за численні подарунки та святкові емоції. IV Південний фестиваль книги та читання завершено! До зустрічі у грудні 2020 року! До зустрічі на ювілейному – V фестивалі!

 

Інші події ІV Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай»

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031