Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Книжково-ілюстративна виставка «Котоманія»

01.03.2016 10:11

«В кого є коти, той може не боятися самотності»

Даніель Дефо

Любов до кішок у всьому світі виявилась настільки сильною, що на знак вдячності цим тваринам 1 березня відзначають Всесвітній день кішок. З цієї нагоди у відділі обслуговування користувачів представлена книжково-ілюстративна виставка «Котоманія».

Коти... Що може бути прекрасніше за маленький пухнастий клубочок радості і щастя, який наповнить ваш дім душевною гармоніює і сміхом. На сьогодні невідомо, хто й коли почав святкувати цей день, однак, як пише Вікіпедія, коти живуть в оселях людини вже понад 9500 років і є зараз найбільш поширеними свійськими тваринами у світі. Разом з людиною, вони існують тепер практично в усіх куточках Земної кулі. Але чи насправді ви настільки добре знаєте свою кішку? Пропонуємо перевірити це, звернувшись до нашої книжкової виставки.

У світі мільйони кішок. Деякі дістаються господарям безкоштовно, інші – за символічну плату, а треті – коштують великих грошей. Розділ виставки «Вибір кошеня: від А до Я» допоможе вибрати кошеня до вподоби й краще зрозуміти характер вашого муркотливого друга, зорієнтуватись у різноманітті порід, переглянути літературу по догляду за пухнастими домашніми вихованцями в різному віці – від кошенят до поважних персон.

Кажуть, що у кішки дев’ять життів. Навіть якщо це й так, то одну з них вона проживає поруч із вами. І ви за неї відповідальні. Тому, знаючи як правильно годувати кішку, намагайтеся зробити її життя найдовшим. А допоможе вам у цьому розділ «Меню для кота», де подано інформацію про види правильного збалансованого харчування кішок, рекомендації фахівців щодо правил годування котів, що дасть можливість легко забезпечити своїм улюбленцям повноцінне та вітамінізоване харчування. А ваша любов і турбота обов’язково зроблять життя кішки у вашому будинку найщасливішим з усіх її дев’яти життів.

Лікування хворої кішки – справа ветеринарних фахівців, і чим кваліфікованіше буде надана допомога, тим вище шанси на одужання. Та на жаль, не завжди можна розраховувати на швидку допомогу, тому елементарні ветеринарні знання необхідні кожному власникові кішки. З розділу «Здоров’я вихованця у ваших руках: ветеринарна скарбничка» ви дізнаєтесь: що має входити в домашню ветеринарну аптечку, як надати першу допомогу вашому вихованцеві та багато іншого.

Тож запрошуємо всіх до відділу обслуговування користувачів поринути у світ котів разом із книгою.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031