Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Книжково-ілюстративна виставка «Ловись, ловись рибко»

Ловися, рибко, не лінуйся,

Ти, удача, усміхнися!

Щоб улов був багатим

І рибак завжди завзятим!

Рибальство відоме людям уже багато тисяч років. І це не перебільшення. Документально засвідчено, що класичній вудці вже принаймні 5 тисяч років. Ідуть роки, але… в усьому світі аматорське рибальство залишається найпопулярнішим видом активного відпочинку. А для деяких людей це вже спосіб життя – все своє дозвілля вони віддають улюбленій справі.

Саме їм відділ обслуговування користувачів пропонує звернутись до книжково-ілюстративної виставки «Ловись, ловись рибко», що присвячена Дню рибалки, який щорічно відзначається в Україні у другу неділю липня. Кожен рибалка знайде корисну інформацію для себе. Бо справжній рибак – рибак завжди, а не тільки в свято. І щастя зловити рибу своєї мрії коли-небудь посміхнеться кожному! А наша виставка в цьому допоможе.

У розділі «Рибалка – це діагноз» ви знайдете все, що стосується амуніції, ножів, продуктів і навіть правила надання першої медичної допомоги під час рибалки.

Спінінг – це найпопулярніший, активний і універсальний спосіб рибного лову на природні і штучні приманки. При правильному виборі снасті ви зможете досягти високих результатів. У розділі «Риболовля на спінінг: тактика і техніка» основну увагу приділено принципу роботи і техніці закидання спінінга, а також найрізноманітнішим видам ігор, які використовують спінінгісти. Представлені періодичні видання подають відомості про види спінінгів та їх «вагові категорії». Також ви дізнаєтесь, спінінги якої фірми є найпопулярнішими і доступними як для досвідчених спінінгістів, так і для новачків лову спінінгом.

Сьогодні не тільки аматори, а й багато завзятих рибалок продовжують використовувати саморобні рибальські приманки. Адже їх можна виготовити для себе з урахуванням індивідуального розміру, ваги, об'єму і форми. Все, що вам знадобиться для цього, ви дізнаєтесь з розділу «Приманка своїми руками: рибацькі хитрощі», де зібрано інформацію про всі тонкощі та хитрощі рибацьких приманок. Також ви знайдете тут останні ноу-хау в галузі самостійного виготовлення приманок і різноманітних насадок. Адже саморобні рибальські приманки – це фантазія при підготовці до риболовлі і азарт при лові риби.

Рибна страва – це окраса будь-якого столу. Із давніх-давен риба є неодмінним атрибутом національних кухонь різних країн. Розділ «Страви з риби: смачно, корисно і доступно» розкриває різні варіації приготування риби. До вашої уваги пропонуються рецепти смачних страв із риби, які потребують мінімальних зусиль та приносять максимальне задоволення.

Представлена інформація буде корисною як рибалкам-початківцям, так і досвідченим фахівцям в цій галузі.

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24252627282930
31