Головна Новини Книжково-ілюстративна виставка «Науковий потенціал України в європейському вимірі»

Книжково-ілюстративна виставка «Науковий потенціал України в європейському вимірі»

10.11.2020 11:33

Щорічно 10 листопада відзначають Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development). Мета цієї акції – відновлення національних та міжнародних зобов'язань у галузі науки за мир і розвиток, а також наміри підкреслити відповідальне використання науки на благо суспільства. Водночас Всесвітній день науки за мир і розвиток спрямований на підвищення рівня поінформованості громадськості про важливість науки і ліквідацію розриву між наукою і суспільством. З цієї нагоди у відділі обслуговування користувачів представлена книжково-ілюстративна виставка «Науковий потенціал України в європейському вимірі». Виставка складається з трьох розділів.

Ознайомитися з цікавими виданнями, які розкривають найважливіші етапи розвитку науки та визначальні закономірності наукових знань, ви зможете, звернувшись до розділу «Історичний розвиток науки України».

Наступний розділ «Наука України: сучасний стан та перспективи розвитку» пропонує ознайомитися з виданнями, які висвітлюють сучасні тенденції, проблеми, перспективи та потенційні можливості розвитку науки України.

Звернувшись до розділу «Українські таланти у світовій науці», у вас буде можливість ознайомитися з літературою про цілу плеяду науковців, які прославили Україну. Це й видатні винахідники  Грабовський Б., Кондратюк Ю., Пильчиків М., Смакула О., й математики Зарицький М., Кравчук М., Остроградський М., Кулик П. тощо. Запрошуємо до книгозбірні ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою, яка буде діяти протягом листопада у відділі обслуговування користувачів (IV поверх).

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день