ГоловнаКнижково-ілюстративна виставка-портрет «Академія в одній особі»

Книжково-ілюстративна виставка-портрет «Академія в одній особі»

Іван Франко (1856 - 1916) належить до найвизначніших діячів української культури другої половини ХІХ - початку ХХ ст. Один із духовних провідників України, письменник, перекладач, філософ, економіст, громадсько-політичний діяч, видавець, людина виняткових здібностей і широкої європейської освіти, науковець у найповнішому розумінні цього слова, який мав вплив на всі сфери розвитку українського суспільства.

27 серпня цього року відзначаємо ювілей Івана Франка – 160-річчя від дня народження талановитого вченого. Саме з цієї нагоди сектор періодичних видань відділу обслуговування користувачів підготував книжково-ілюстративну виставку-портрет під назвою «Академія в одній особі». Матеріали виставки розкривають особистість Івана Франка з різних ракурсів його творчості та науково-просвітницької діяльності.

Видавнича діяльність посідала особливе місце в житті Івана Франка і є невід’ємною частиною розвитку державницького руху українського народу, біографії генія української культури, дає можливість дослідити його світоглядні засади, пізнати творчі підходи та методи.

Великий син українського народу, один з найвидатніших представників його культури Іван Франко заслужено здобув світову славу. Без перебільшення можна сказати, що європейська література другої половини ХІХ і початку ХХ століть не знала письменника, який би так само, як Франко, поєднував у собі поета, прозаїка, філософа, історика, публіциста, перекладача з багатьох мов, економіста, збирача і дослідника фольклору.

Календар подій

    1 2 34
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031 
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день