Головна Новини Коучинг-марафон «Offline»

Коучинг-марафон «Offline»

30.01.2020 10:13

В останню неділю січня світова спільнота відзначає Міжнародний день без Інтернету найрізноманітнішими акціями.

З цієї нагоди у Херсонському палаці дитячої та юнацької творчості за ініціативи Ради Міського учнівського парламенту відбувся коучинг-марафон «Offline».

Проєкт коучинг-марафонів для учнівської молоді реалізується вже другий рік. Коучинг – це сучасна технологія, яку створили для розвитку потенціалу людей і команд, задля досягнення заздалегідь узгоджених цілей та докорінної зміни моделей поведінки, що призводить до розкриття внутрішнього потенціалу особистості.

Марафон складався з 3 коучингів: «Якісна презентація себе як лідера» (тренер – Гуренок Галина Миколаївна, методист методичного кабінету при управлінні освіти); «Секрети успішної презентації» (тренер – Золотухіна Оксана Сергіївна, завідувач сектором «Інтернет-центр» Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара); «Відносини у колективі: лідер і команда» (тренер – Поперечнюк Інна Вікторівна, директор НВК №7).

Понад 60 лідерів у трьох групах упродовж семи годин у процесі спілкування з’ясовували наступні питання: Що таке самопрезентація? Як розвинути управлінські здібності? Як правильно зарекомендувати себе? Як усунути типові помилки в персональному брендуванні? Як створити якісні слайдові презентації, аби зацікавити аудиторію та отримати найкращий фідбек? Як підвищити особисту медіаграмотність? Які взаємовідносини в командній діяльності сприятимуть успішній реалізації проектів?

Захід сприяв розвитку потенціалу кожного учасника та отриманню практичних навичок для подальшої роботи. Усі лідери отримали сертифікат учасника коучинг-марафону «Offline».

Завдяки професіоналізму та відкритості тренерів, активності членів Міського учнівського парламенту та кураторів комісій, організаторському таланту куратора Ради парламенту Юлії Овчарової вихідний день без Інтернету пройшов у змістовному, цікавому та корисному спілкуванні.

Інтернет-центр бібліотеки продовжить плідну співпрацю з Міським учнівським парламентом при управлінні освіти Херсонської міської ради та найближчим часом проведе для лідерів серію практикумів з анімації презентацій.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день