Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Креативна Німеччина

Креативна Німеччина

24.04.2014

Саме під таким гаслом пройшов конкурс презентацій студентів кафедри теорії та практики перекладу ХНТУ, в яких вони змогли представити творчу, маловідому сторону життя Німеччини. Гостями та одночасно журі виступили студенти кафедри перекладознавства і кафедри практичної психології ХДУ, курсанти ХДМА та учні ХАЛ ім. О.В. Мішукова при ХДУ ХМР. Викладачі, що ввійшли до складу журі, визначили 2 призових місця, а студенти і ліцеїсти проголосували за того, хто отримає приз глядацьких симпатій.
На розсуд глядачів і журі було представлено 5 презентацій, присвячених найрізноманітнішим темам: Удовиченко Наталія представила тему "Замки Німеччини", Вовк Сергій - "Мости в Німеччині", Юревич Юлія - "Калейдоскоп цікавих фактів про Німеччину", Подлєснова Надія розповіла про улюблені солодощі німців - "Харібо", Самойлова Інна поділилася досвідом роботи волонтера  на одному з музичних фестивалів у Німеччині. Рішення журі та глядачів були одностайні - 2 приза від Гете-Інституту отримала Подлеснова Надія, і не тільки тому, що пригощала всіх желейними «ведмедиками гаммі», але і за змістовну та яскраву подачу своєї презентації. Другий приз, за рішенням журі, отримала Юревич Юлія, яка знайшла 5 маловідомих фактів про життя німців.
Ми дякуємо всім нашим партнерам за активну участь у заході та чекаємо на нові пропозиції співпраці з нашою бібліотекою.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день