Головна Новини Круглий стіл "Шляхи створення конкурентноспроможного туристичного продукту для розвитку внутрішнього і в'їзного туризму на Херсонщині"

Круглий стіл "Шляхи створення конкурентноспроможного туристичного продукту для розвитку внутрішнього і в'їзного туризму на Херсонщині"

10.04.2014

Управління туризму і курортів Херсонської обласної державної адміністрації в Залі нових надходжень провело круглий стіл на тему: "Шляхи створення конкурентноспроможного туристичного продукту для розвитку внутрішнього і в'їзного туризму на Херсонщині".
Круглий стіл проводився з метою визначення перспективних напрямів співпраці суб'єктів господарської діяльності у галузі туризму і курортів, органів виконавчої влади і громадських організацій, направлених на розвиток туризму на Херсонщині, створення конкурентноспроможного туристичного продукту для ринку туристичних послуг. У заході взяли участь представники районних державних адміністрацій, туристичного бізнесу, керівники іннваційних проектів у галузі туризму і співробітники нашої бібліотеки. Вів засідання Шкарупа С.О. – заступник начальника управління туризму і курортів облдержадміністрації.
Працівники книгозбірні виступали з питання рекламно-інформаційного забезпечення формування привабливого туристичного іміджу Херсонщини та продемонстрували пристунім фрагменти інноваційних підходів до організації і проведення екскурсій за проектом "Міфи і бувальщина міста "Річкової зірки"". Інші учасники круглого столу ділилися досвідом роботи, обмінювались думками щодо впровадження інновацій в туристичній галузі і перспектив співпраці бізнесу і влади для розвитку туризму на Херсонщині.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день