Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

KsTwEvent - зустріч користувачів сервісу мікроблогів Twitter

26.02.2012

В рамках Тижня корисного Інтернету в бібліотеці пройшов перший KsTwEvent - зустріч користувачів сервісу мікроблогів Twitter. Знаменно, що ця зустріч була ініційована та підготована нашими постійними читачами за активною допомогою бібліотекарів. Адже  бібліотека вже близько року використовує твіттер для оперативного розповсюдження інформації та отримання зворотнього зв'язку від користувачів.

Учасниками зустрічі були не тільки херсонці, а й гості з Миколаєва, Сімферополя, Києва, Львова (з двома останніми  спілкувалися через скайп).

За кілька годин роботи твіттеряни встигли:

  • Провести експрес-аналіз херсонського сегмента твіттера і скласти мапу білих плям. Виявилося, що добре представлені електронні ЗМІ, є інформація про бібліотеки, фестивалі. А органи влади та місцевого самоврядування не мають акаунтів в твіттері, як і театри, навчальні заклади, музеї, кафе, ресторани та інші представники місцевого бізнесу, транспорт.
  • дізнатися секрети використання твіттера депутатом, журналістом, маркетологом, представником громадської організації, інформаційним працівником та інш.
  • провести скайп-спілкування з представником програми "Бібліоміст" і херсонською студенткою львівського вишу;
  • визначитися з тим, як користуватись твіттером не тільки для спілкування і розваги, а й для задоволення своїх інформаційних потреб.

Зокрема,  під час зустрічі відкрила аккаунт в твіттері бібліотекар відділу документів з мистецтва, і незабаром ви  матимете нагоду оперативно дізнаватися про події культурного життя і творчі акції з її повідомлень.

А в березні стартує наш твіттер-проект «140 років бібліотеки - 140 символів, 140 твітів"

Нагадуємо: що офіційний мікроблог ХОУНБ в твіттері - @ Kherson_lib,
цікаво про рідкісні і цінні книги розповість  @inkunabula
багато корисного про доступність інформації в мікроблозі  @om222
новини мистецтва @petrenko_olena
і завжди на зв'язку @bibliomist

Якщо ж ви, шановний читачу, ще не знайомі з популярним сервісом мікроблогінгу - приходьте в бібліотеку, ми вас навчимо і мікроблог вести, і корисною інформацією обмінюватися.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930