Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«Культура духовності – культура здоров'я» – вечір-діалог

25.03.2013

Сьогодні вже не підлягає сумніву, що людська цивілізація - всього лише частина єдиного Космосу, в якому кожну мить відбуваються зміни. І щоб залишатися в руслі космічної еволюції, вона, як частина цілого, повинна рефлексувати на зміни, що відбуваються. Головним інструментом перетворення світу в еволюційному процесі призначено бути Духовній Культурі.
Що таке духовність та чи необхідно її «культивувати»? А також: який зв'язок між недостатньою кількістю духовності й захворюваннями? – ось питання, на які намагалися знайти відповіді учасники вечора-діалогу «Культура духовності – культура здоров'я».
Ініціатором заходу стала організатор громадського Об'єднання «Світло», член клубу фотохудожників «Свіжий погляд», наша читачка, лікар Ірина Скіданова. На вечорі вона передала в дар нашій бібліотеці комплект видань духовного змісту сучасних авторів: Секлітової Лариси Олександрівни та Стрельникової Людмили Леонової. З цих книг Ви можете отримати відповіді на всі багатовікові питання людства: про походження його на Землі, про місце в Космосі, про сенс життя і шляхи розвитку, про таємниці світобудови, а також дізнаєтеся багато іншого, незвичайного і сенсаційного. Попрацювати з даною літературою всі охочі можуть у залі нових надходжень.
Також Ірина Скіданова виступила з ініціативою відкрити новий розділ на херсонському порталі «АртКавун» під назвою «Культура духовності – культура здоров'я», в якому б висвітлювалася діяльність херсонців, що впливає на стан загальної культури.
Ланкою налаштовування, сполучення і розкриття сердець учасників вечора-діалогу стала музика, а точніше Боянні пісні, в хоровому виконанні присутніх. Прекрасним доповненням до вечора були вірші наших херсонських авторів – Аркадія Вєсєлова і Дмитра Смолка. Додаткову естетичну насолоду учасники змогли отримати, милуючись експозицією виробів із бісеру Дар'ї Черняєвої «Живописний світ бісеру».

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031