Головна Новини «Квілінг: мистецтво, мода, хобі» – день творчості

«Квілінг: мистецтво, мода, хобі» – день творчості

04.11.2013

Полоска к полоске, цвет к цвету – и вот
В руках каждой дамы Цветочек цветет.
В клуб мастер пришла заниматься с друзьями –
Освоили квиллинг своими руками.

                                      Наталия Шумик


Казкові фарби осені надихнули «Господиню» на створення власної Аленької квітки. З цією метою ми запросили в гості майстра з квілінгу – Охіну Віталію. Її мистецтво виготовлення аплікацій із скручених у спіральки довгих і вузьких смужок паперу захопило нас своїм гармонійним переливом барвистих відтінків. Дорослі моторні пальці допомагали дитячим ручкам приклеювати і закручувати в дивовижні візерунки тонкі смужки різнокольорового паперу. Навколо панувала казкова атмосфера творчого процесу.
Під час роботи ми заглибилися в витоки виникнення даної техніки. Одна з учасниць клубу з радістю поділилася своїми знаннями в цій області. Виявилося, що квілінг зародився в середньовічній Європі, де черниці створювали медальйони, закручуючи на кінчику пташиного пера паперові смужки з позолоченими краями, що створювало імітацію золотих мініатюр.
Нам настільки сподобалося працювати з папером, що було прийнято рішення освоїти ще й техніку складання модульного орігамі. Створенню веселого курчати буде присвячена наступна зустріч у клубі. Для цього майстер показала нам ази складання трикутних модулів, які потрібно підготувати до наступного засідання «Господині».
 

Календар подій

  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 151617181920
21222324252627
282930    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день