Головна Новини «Летючий журавлик щастя» – майстер-клас у техніці оригамі

«Летючий журавлик щастя» – майстер-клас у техніці оригамі

18.08.2020 09:34

«Витоки творчих здібностей і дарувань дітей – на кінчиках їх пальців. Від пальців, образно кажучи, йдуть ніби тоненькі струмочки, які живлять джерело творчої думки. Чим більше впевненості та образотворчості в рухах дитячої руки, тим тонше взаємодія із знаряддям праці, чим більше майстерності в дитячій руці, тим розумніша дитина».

В. Сухомлинський

 

Яскравим підтвердженням даної думки став творчий тандем бібліотекарів Гончарівки та юних херсонців, які завітали до нашої книгозбірні.

Уже який рік поспіль у мешканців нашого міста викликають неабиякий інтерес майстер-класи у техніці оригамі. Адже в процесі виконання робіт, цього разу з паперу, дитина ніколи не лишається пасивною, вона вчиться самостійно спостерігати, досліджувати, випробовувати, порівнювати, винаходити.

Наші гості поповнили свої знання не лише з галузі декоративно-прикладного мистецтва, але й дізналися багато цікавих фактів виникнення та розвитку оригамі. Розглянули можливі згини, які можуть бути скомбіновані багатьма способами й утворювати дуже складні фігури. І, звичайно ж, виготовили свій власний витвір мистецтва – символ миру – летючого журавлика щастя.

В японців є така прикмета: перед тим як складати папірець у фігурку, необхідно над ним загадати бажання. Якщо ваш витвір удасться, то й бажання незабаром виповниться. А оскільки всі учасники майстер-класу вийшли з Гончарівки з чудовими птахами в руках, то побажаємо їм здійснення всіх їхніх мрій і чекатимемо на нові зустрічі.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день