Головна Новини Літні канікули з користю – це канікули у бібліотеці!

Літні канікули з користю – це канікули у бібліотеці!

18.07.2013

Сьогодні, 18 липня, завітавши  до бібліотеки, діти міського табору відпочинку «Сонечко»  із задоволенням взяли участь у розважально-пізнавальних заходах: грі-вікторині «Від океанських глибин до гірських висот» та у віртуальній подорожі «Яскраві барви рідної землі».

Віртуальна мандрівка познайомила дітей молодшого шкільного віку з унікальними природними дивами України. Густі ліси, величні гори, бурхливі річки та спокійні озера подарували дітям незабутнє уявлення про безкрайню красу нашої землі. А ігри «Тварини на обіді», «У кого довгий хвіст», «Хто це?», «Відгадай, кому належить», «Цікавинка»  всебічно розвинули уявлення учнів про тваринний світ. Фінальний перегляд екологічних міні-мультиків «The Animals Save the Planet» (Тварини рятують планету) змусив дітей замислитися над захистом та збереженням навколишнього середовища.

Діти середнього шкільного  віку у цей час брали активну  участь в розвиваючій грі-вікторині, яка не тільки розширила знання дітей  про світ флори та фауни, але й  розвивала вміння учнів грати  в команді, логічно мислити та уважно спостерігати за природою. Протягом вікторини учасники спробували себе у ролі екзотичних тварин, розв’язували складні ситуації, що спостерігаються  у природі, а наприкінці заходу переглянули цікавий фільм про життя морських мешканців.

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день