Головна Новини Літо в бібліотеці стартувало!

Літо в бібліотеці стартувало!

04.06.2015 13:12

Літо в бібліотеці розпочалось! Сьогодні, 4 червня, до відділу обслуговування завітали  школярі ЗОШ № 56 , які з радістю та цікавістю взяли участь у грі-квесті «Розумники та розумниці».
Діти з захопленням  виконували завдання на кожній зупинці маршруту. Було представлено п’ять зупинок. Перша зупинка «Шустрик», де треба було швидко дати відповідь на питання, друга зупинка «Закодоване слово», де назва говорила сама за себе. Треба було з поданих слів утворити нові слова та відгадати, згадавши алфавіт, закодоване слово. Третя зупинка «Перекручені слова», четверта «Всезнайки», п'ята зупинка «Фантазери», яка викликала найбільше емоцій  у школярів. На цій зупинці гравцям пропонувалось з різних пакувальних матеріалів — коробок, банок, пляшок тощо виготовити тварин, казкових героїв або інших фантастичних персонажів.
Проявивши  творчу уяву, фантазію, винахідливість і кмітливість кожна з команд створила свого незабутнього персонажа та дала йому ім'я. За допомогою гри-квесту діти розвинули свою ерудицію, спритність, дотепність, увагу, пам’ять, логічне мислення, звичку шукати рішення, мислити нестандартно.
Відділ обслуговування користувачів також провів для учнів ЗОШ № 27 пізнавально-розважальну програму «Калейдоскоп конкурсів», де діти мали можливість продемонструвати свою кмітливість та ерудованість, краще пізнати себе та своїх товаришів. Програма складалася з різноманітних блоків. Уже під час «Знайомства» з командами школярі продемонстрували оригінальність у виборі назви команди та розкритті рис характеру капітана. Конкурс-змагання «Розгадай магічне слово» проходив у формі ребусу. Яскраво представила акторські здібності школярів естафета «Пантоміма». Гра «Збери-но!» продемонструвала швидкість та спритність у виконанні завдань. Після перегляду відеоролика «1 квітня» школярі отримали пізнавальну інформацію про те, чому ми відзначаємо це свято саме в цей день. Під час заходу діти дізналися багато нового та цікавого, отримавши лише позитивні емоції. Ми з радістю чекаємо на нових гостей у книгозбірні.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день