Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

"Літо в бібліотеці" вже стартувало

26.05.2014

Книгозбірня відкрила вже 6 сезон програми «Літо в бібліотеці», що пропонує юним користувачам змістовне дозвілля на літніх канікулах. Цього року першими її відвідувачами стали учні ЗОШ №14. Завітавши до книгозбірні, діти із задоволенням взяли участь  у розважально-пізнавальних заходах: пригодницькій вікторині «Екологічний потяг» та інтерактивній годині здоров’я «Обережно! Це шкодить вашому здоров’ю».
Першокласники вирушили у захоплюючу подорож країною Екології. Цікавим для них став конкурс «По слідах знайти тварину», в ході якої учасники проявили кмітливість, вміння швидко орієнтуватися, включатися в командну роботу тощо.  А гра «У кого довгий хвіст» всебічно розвинула уявлення учнів про тваринний світ. Фінальний перегляд мультфільму із циклу «Уроки тітоньки Сови» змусив дітей замислитися над величчю та унікальністю дивовижної тварини - слона. Діти отримали пізнавальну інформацію: для чого потрібен хобот слону, скільки років живуть слони, як вони допомагають людям, для чого їм потрібні бивні тощо.
Для учнів другого класу була проведена інтерактивна година здоров’я «Обережно! Це шкодить вашому здоров’ю», під час якої учасники визначилися з поняттями «здоров’я» та «здоровий спосіб життя», визнали залежність здоров’я людини від шкідливих звичок. Впродовж заходу  діти відгадували загадки, згадували прислів’я та приказки про здоровий спосіб життя, переглядали пізнавальні відеоролики. Діти самостійно визначили основні складові здоров’я, такі як правильне харчування, активний спосіб життя, відсутність шкідливих звичок та гарний настрій.  Вони отримали важливу інформацію та поради щодо збереження і зміцнення свого здоров’я. Такі заходи необхідні для учнів, адже вони формують у них негативне ставлення до шкідливих звичок та сприяють тому, щоб діти  усвідомлювали цю загрозу.
Також співробітники бібліотеки провели екскурсію, під час якої гості ознайомилися з історією книгозбірні та завітали до різних відділів. Особливо зацікавив відділ рідкісних і цінних видань, де діти побачили  майже музейні експонати із рідкісного фонду.
Отже, Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара пропонує Вам завітати та змістовно й цікаво відпочити.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13141516
17181920212223
24252627282930