Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Лука Новеллі «Тесла та машина на космічній енергії»

28.10.2019 10:46

Маленька книжка с дуже великим обсягом знань – саме так ми характеризуємо це видання Луки Новеллі, обсягом всього 100 сторінок.

Італійський письменник і художник створив цілу серію, де розповідає юним читачам про всесвітньовідомих вчених. Робить він це дуже цікаво і захопливо – на мові сучасних дітей з додаванням смішних графічних ілюстрацій. Видавці вказують, що книга ідеально підійде для дітей 8-9 років, однак ми гадаємо, що можна починати читати її й більш юним дослідникам.

Окрім розповіді про Теслу, є ще такі історії: «Айнштайн та машини часу», «Вольта і душа роботів», «Галілей та перша зоряна війна», «Дарвін та невигадана історія про динозаврів». 

Однією з особливостей книжок Новеллі є те, що герої розповідають самі про себе. «Привіт усім. Чи то пак «Здраво», як кажуть на моїй батьківщині! Мене звати Нікола, я син Мілутіна та Джуки Теслів. Я серб і живу в селі Сміляні, що розкинулося на схилі гори в Королівстві Хорватії», – так розпочинається дане видання.

Вчений розказує про своє дитинство та перші винаходи, ділиться труднощами, які виникли під час досліджень радіохвиль та створення машини на космічній енергії. Лише маленьким читачам Нікола Тесла по секрету розкриє свої таємниці, дивацтва та мрії, а ще поділиться планами на фантастичне «бездротове» майбутнє.

Тесла тут не суворий вчений, а цілком звичайна людина, яка має свої слабкості і надзвичайне почуття ґумору: «Я вправно розбираю сімейні годинники, але, між нами кажучи, складаю я їх не дуже добре».

У книзі немає формул та схем, та для цього є багато підручників. Видання «Тесла та машина на космічній енергії» створене для іншого – закласти перші камінчики в основу розуміння малечею навколишнього світу.

Наприкінці книжки автор подає «Космічний словничок» термінів, використаних на попередніх сторінках. Ми впевнені, що саме така сучасна подача інформації сприяє більшому запам’ятовуванню та викликає щире зацікавлення дітей наукою.

А ваші діти вже читали книжки Луки Новеллі чи ще досі вважають, що наука – це нудно?

Автор відгуку: Анастасія Козак

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31