Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Марафон читання в Іванівській ЦБС

Цей матеріал є російською мовою

08.04.2013

З метою привернення уваги громадськості до книги і читання в Іванівській ЦБС був оголошений Місячник читання «Розкрили книгу – значить ви відкрили нову країну – мрію золоту».
В рамках Місячника був проведений районний конкурс серед школярів «Кращий читач». Метою тижня дитячої книги було формування у дітей потреби до систематичного читання шляхом популяризації найкращих зразків української і світової літератури, вироблення у них навичок самостійної роботи з книгою.
Тиждень Шевченківської книги пройшов під девізом «Живе в мені твій спів, святий Тарасе!». Бібліотекарями ЦБС проведено ряд заходів: година пошани «На вічному шляху до Шевченка» (Балашівська бібліотека), усний журнал «Спогад нам несе весна про віщого Тараса» (Воскресенська), конкурс «Шлях до Кобзаря» (Любимівська), літературний фуршет «Шевченкове слово в віках не старіє» (Новодмитрівська), Шевченківські читання «Син долі» (Першотравнева), поетичні міркування «Кобзарева струна не вмирає», коментоване читання «І мене в сім’ї великій…» (Трохимівська), літературний вечір «Шевченкова криниця» (Українська), літературно-мистецьке свято «…Возвеличу малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх поставлю слово» (ЦРБ), поетичний вернісаж «Віршів віночок від Тараса» (ЦРДБ) та ін.  
В рамках марафону проведено: день поезії «Грані тисячоліть на струнах поезії» (ЦРБ), поетичний альбом «Чарівні звуки поезії» (Благодатненська), поетичний струмочок «Поезія завжди молода» (Воскресенська), вечір поезії «Поезія – душі притулок» (Любимівська), віршовані качелі «Мелодія серця» (Першотравнева), поетичне шатро «Поезія Херсонщини» (Трохимівська), свято поезії «Далекі небосхили поезії» (Нововасилівська), поетичний калейдоскоп «Поезія єднає землю з небесами» (Фрунзенська).
В бібліотеках ЦБС оформлені книжкові виставки «Письменники-ювіляри - 2013 року», «Книги-ювіляри – 2013 року», відбулись їх презентації та бібліографічні огляди, пройшов загальносистемний день бібліографії, присвячений письменникам та книгам – ювілярам 2013 року.

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24 252627282930
31