Головна Книга на все життя Марафон читання в Іванівській ЦБС

Марафон читання в Іванівській ЦБС

08.04.2013

З метою привернення уваги громадськості до книги і читання в Іванівській ЦБС був оголошений Місячник читання «Розкрили книгу – значить ви відкрили нову країну – мрію золоту».
В рамках Місячника був проведений районний конкурс серед школярів «Кращий читач». Метою тижня дитячої книги було формування у дітей потреби до систематичного читання шляхом популяризації найкращих зразків української і світової літератури, вироблення у них навичок самостійної роботи з книгою.
Тиждень Шевченківської книги пройшов під девізом «Живе в мені твій спів, святий Тарасе!». Бібліотекарями ЦБС проведено ряд заходів: година пошани «На вічному шляху до Шевченка» (Балашівська бібліотека), усний журнал «Спогад нам несе весна про віщого Тараса» (Воскресенська), конкурс «Шлях до Кобзаря» (Любимівська), літературний фуршет «Шевченкове слово в віках не старіє» (Новодмитрівська), Шевченківські читання «Син долі» (Першотравнева), поетичні міркування «Кобзарева струна не вмирає», коментоване читання «І мене в сім’ї великій…» (Трохимівська), літературний вечір «Шевченкова криниця» (Українська), літературно-мистецьке свято «…Возвеличу малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх поставлю слово» (ЦРБ), поетичний вернісаж «Віршів віночок від Тараса» (ЦРДБ) та ін.  
В рамках марафону проведено: день поезії «Грані тисячоліть на струнах поезії» (ЦРБ), поетичний альбом «Чарівні звуки поезії» (Благодатненська), поетичний струмочок «Поезія завжди молода» (Воскресенська), вечір поезії «Поезія – душі притулок» (Любимівська), віршовані качелі «Мелодія серця» (Першотравнева), поетичне шатро «Поезія Херсонщини» (Трохимівська), свято поезії «Далекі небосхили поезії» (Нововасилівська), поетичний калейдоскоп «Поезія єднає землю з небесами» (Фрунзенська).
В бібліотеках ЦБС оформлені книжкові виставки «Письменники-ювіляри - 2013 року», «Книги-ювіляри – 2013 року», відбулись їх презентації та бібліографічні огляди, пройшов загальносистемний день бібліографії, присвячений письменникам та книгам – ювілярам 2013 року.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день