Головна Новини Марафон «ІТ-бабуся, ІТ-дідусь»

Марафон «ІТ-бабуся, ІТ-дідусь»

01.10.2015 20:29

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку, був проголошений Генеральною Асамблею ООН у 1991 році. Цей день – не лише можливість нагадати про людський обов'язок бути турботливими й милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це також привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь. У різних країнах проводяться активні дії, спрямовані на захист прав та інтересів людей похилого віку, створення для них належних умов життя та відпочинку. Відзначення цього свята спонукає уряди країн світу, громадські організації звернути та зосередити увагу на сприянні у вирішенні проблем літнього покоління. Об'єднавши зусилля, ми цілком можемо забезпечити людям похилого віку творче довголіття, більш якісне та різноманітне життя, яке приносило б їм глибоке задоволення. Повага до старших поколінь є одним з основних принципів будь-якої розвиненої та цивілізованої держави.

Приєднуючись до заходів, присвячених Міжнародному дню людей похилого віку, Інтернет-центр бібліотеки провів незвичайну акцію: Марафон «ІТ-бабуся, ІТ-дідусь». У ньому взяли участь наші найповажніші та найактивніші користувачі 2015 року. Сучасний світ вже неможливо уявити без комп’ютерів та Інтернет. В ході акції ми перевірили навички використання сучасних Інтернет-сервісів нашими найстаршими користувачами: електронної пошти, скайпу та соціальних мереж. Кожен із гостей відчув себе зіркою, даючи перше у своєму житті інтерв’ю для телебачення. Та яке ж свято без подарунків: усі учасники Інтернет-марафону отримали сертифікати на безкоштовний читацький квиток на 2016 рік. А завершився захід дружнім, майже сімейним чаюванням, адже невтомні читачі, що відвідують Інтернет-центр багато років, стали для співробітників вже рідними бабусями й дідусями.
Щиро вітаємо усіх поважних користувачів бібліотеки зі святом, зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії, задоволення від творчості та підкорення нових вершин знань!

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день