Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Марафон «ІТ-бабуся, ІТ-дідусь»

01.10.2016

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. Відзначення цього свята спонукає уряди країн світу, громадські організації, пересічних мешканців звернути увагу на проблеми людей поважного віку. Лише спільними зусиллями ми зможемо забезпечити людям похилого віку творче довголіття, більш якісне та різноманітне життя, яке приносило б їм глибоке задоволення. Адже повага до старших поколінь є одним з основних принципів будь-якої розвиненої та цивілізованої держави.

Приєднуючись до заходів, присвячених Міжнародному дню людей похилого віку, Інтернет-центр бібліотеки вже вдруге провів незвичайну акцію – Марафон «ІТ-бабуся, ІТ-дідусь». У ньому взяли участь наші найповажніші та найактивніші користувачі 2016 року, слухачі курсів комп’ютерної грамотності.  Сучасний світ вже неможливо уявити без комп’ютерів та Інтернет. У ході марафону ми перевірили навички використання сучасних Інтернет-сервісів нашими найстаршими користувачами: електронної пошти, скайпу та соціальних мереж.

Велике зацікавлення викликав короткий огляд «Соціальні on-line сервіси», який  презентував працівник Інтернет-центру Валерій Чистяков. Усі присутні навчилися користуватися калькулятором субсидій, дізналися, як сплачувати за комунальні послуги та перевіряти свої рахунки через Інтернет, звертатися до фахівців пенсійного фонду по скайпу, купувати залізничні квитки тощо. І, таким чином, ще раз пересвідчилися, що сучасні цифрові технології та Інтернет змінюють життя на краще: потрібно лише кілька натискань комп’ютерної миші замість виснажливого багатогодинного стояння у чергах.

Враженнями від заходу та навчання ІТ-бабусі та ІТ-дідусі охоче ділилися у інтерв’ю для телебачення. На завершення усі учасники Інтернет-марафону отримали сертифікати на безкоштовний читацький квиток на 2017 рік, а також корисні сувеніри.

Щиро вітаємо усіх поважних користувачів бібліотеки зі святом, зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії, задоволення від творчості та підкорення нових вершин знань!

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031