Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«Мережа життя» – цікава гра для тих, хто любить природу

31.01.2022 12:12

Днями у Центрі екологічної інформації було велелюдно та лунав дитячий сміх! До книгозбірні завітали наші давні друзі – вихованці української скаутської організації «Пласт». «Пластуни» до Гончарівки навідуються регулярно, коли у них відбуваються ті чи інші заходи або святкування пам’ятних для України дат. Цього разу на зборах були лише дівчата, які входять до гуртка «Херсонські конвалії». «Пластунки» подивилися презентацію про День Соборності України, а потім мали нагоду пограти в екологічну настільну гру. І з великої колекції «настолок» Екоцентру «конвалії» обрали гру для учнів середньої та старшої школ «Мережа життя», яка розрахована на 6 гравців. Вона насичена біологічними та географічними термінами і допомагає закріпити знання з цих дисциплін в ігровій формі.

Принцип наступний: спочатку гравцям роздають по одній картці, на якій вказано тип біотопу, наприклад, субальпійські луки, букові ліси або змішані ліси тощо. Потім учасники по черзі тягнуть по 10 карток із назвами різних представників флори та фауни. Завдання учасників вибудувати з отриманих карток екосистему відповідно до свого біотопу. Звучить складно, але на картках написано, де водяться ті чи інші види рослинного і тваринного світу, і тому гравцям легко зорієнтуватися. А щоб гра була ще й азартною та цікавою, у ній є третя колода з різними катастрофами природного або антропогенного характеру, які можуть зруйнувати екосистему. Гравці  мають уникнути катастрофи. Як саме? Завітайте до книгозбірні та дізнайтеся самі! Окрім «Мережі життя», ми маємо ще й інші круті «настолки»: «Keep Cool» («Не гарячкуй!»), «Руммікуб», «Кодові імена», «Еко-мемо» та «Зелене місто майбутнього».

Центр екологічної інформації отримав настільні ігри в якості призу, ставши одним із переможців у конкурсі екологічних стартапів «Екомрія» від ГО «Інститут місцевого розвитку».

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031