Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Меценати завітали до бібліотеки

18.11.2021 18:56

Сьогодні неможливо уявити життя нашої бібліотеки без тих людей, які завжди готові прийти на допомогу, що особливо важливо у нинішні, непрості для всіх часи. На щастя, впродовж багатьох років книгозбірня не залишається без уваги і підтримки своїх добрих друзів – меценатів, які не лише словами, але й справами вже багато років опікуються Гончарівкою. Кожен із них знаходить час у напруженому графіку роботи, аби не пропустити важливі заходи і події в бібліотеці, тож і цього разу вони з радістю завітали до нас. Серед них – прогресивні мешканці міста, професіонали у своїй сфері, члени Херсонського обласного бібліотечного товариства: Константин Дронгаль, Олена Урсуленко, Алла Малицька, Вікторія Сокирко, Лідія Дєнєжко та інші.

Привід для спілкування видався унікальний, адже з початку цього тижня в нашому закладі демонструвалося дуже особливе видання – Всеукраїнська рукописна Біблія. Тож відвідувачі на чолі з директоркою бібліотеки Надією Коротун розпочали свій візит із відділу рідкісних і цінних видань, де знаходився рукопис, в якому зібрали докупи найбільшу кількість почерків наших сучасників. До переписування було залучено понад 30 тис. осіб, і особливо приємно, що серед них – херсонці. Так, дивовижною новиною поділилася з нами Олена Урсуленко: вона також брала участь у переписуванні уривку зі Святого Письма! Пані Олена долучилася до безпрецедентної акції у херсонському відділенні Українського Біблійного Товариства декілька років тому, на початку створення Біблії. Дуже символічно, що унікальна реліквія, яка залишиться нашим нащадкам, має і херсонський слід.

Далі меценати ознайомилися з експозиціями і виставками виробів херсонських та київських майстрів і художників, які зараз експонуються на ІІІ поверсі книгозбірні в рамках «Таврійського тижня мистецтв / Zабалка – 2021». Особливо всіх присутніх вразили численні роботи майстрів із вадами зору і неперевершені картини юної учасниці інклюзивного театру при бібліотеці «Звичайна роль – особливий актор» Марії Гайдай.

Дякуємо меценатам за те, що вони ніколи не забувають про Гончарівку! Ми впевнені: наша співпраця триватиме надалі, а коло друзів лише збільшуватиметься!

Календар подій

1 23 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25262728
293031