Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Ми працюємо для громади!

25.01.2018 18:07

25 січня на базі КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» ХОР відбувся День держслужбовця для працівників апарату Херсонської обласної та районних державних адміністрацій. Гості Гончарівки пройшли модернізованими, комфортними залами книгозбірні і переконалися, що наша бібліотека – потужний інформаційний центр області, обладнаний новітніми технологіями, а його ресурси для роботи, навчання, для саморозвитку, повсякденних справ і дозвілля – невичерпні. Ще більші можливості своїм користувачам бібліотека надає завдяки вільному доступу до мережі інтернет. До речі, держслужбовці цього дня в окремі моменти екскурсії Гончарівкою побачили заходи, що проходили в різних відділах установи для різних категорій користувачів. Отже, заклад живе, працює і розвивається, враховуючи реалії сучасності.

У Центрі екологічної інформації учасники заходу прослухали виступ завідуючої відділу краєзнавства бібліотеки Оксани Валеріївни Токовило «Вторинний аспект формування органів державної влади на Херсонщині». У ньому грунтовно доведено, що Херсонська область має великі можливості, використання яких здатне забезпечити стійкий економічний розвиток та істотне підвищення рівня і якості нашого з вами життя. У 2015 році була розроблена стратегія розвитку Херсонської області на період до 2020 року, відповідно до якої виділені і пріоритети роботи Херсонської обласної державної адміністрації. Успішна реалізація державної політики реформ можлива за умов динамічного гуманітарного розвитку, спрямованого на зміцнення культурних компетенцій громадян України. Важливу роль у цьому процесі відіграють бібліотеки. Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара успішно виконує свою головну роль – об’єднує місцеву громаду та забезпечує інтелектуальні й культурні потреби відвідувачів відповідно до вимог сучасного суспільства.

Керівник апарату обласної державної адміністрації Володимир Іванович Клюцевський підкреслив, що зараз існують величезні можливості отримувати інформацію майже звідусіль. У таких умовах зберегти свою унікальність, духовну складову – велика справа. А створити комфортні умови, привити любов до праці – кропітка робота. Все це вдалося зробити колективу Херсонської обласної бібліотеки, який очолює досвідчений керівник Надія Іванівна Коротун. І бібліотека – дійсно, джерело знань. І має вона багато унікальних документів. Керівник апарату облдержадміністрації поділився власними спогадами, коли свого часу повсюди шукав потрібне йому рідкісне видання, а знайти його вдалося тільки в Гончарівці.

Органи влади – серйозна інституція. Для них важливо знати історію, рухатись вперед, бути проінформованими, працювати на авторитет та імідж країни в цілому, ніколи не припиняти навчатися і розвиватися. Бібліотека, що володіє значним ресурсним потенціалом і надає безліч сучасних послуг, в цьому – соратник і помічник.

І навіть якщо дехто з присутніх, побувавши в Гончарівці, зробив для себе відкриття і зрозумів, що таке сучасна бібліотека, це дуже добре, і ми цьому радіємо, адже працюємо для вас!

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930