Головна Книга на все життя Міні-проект "Щаслива дорога автора з легкої руки читача"

Міні-проект "Щаслива дорога автора з легкої руки читача"

03.04.2013

Вашій увазі пропонуємо екскурс по відгуках наших читачів, які залучилися до творчої роботи в міні-проекті “Щаслива дорога автора з легкої руки читача”.
“Всі твори Люко Дашвар – це філософія справжнього життя, справжніх випробувань, справжнього щастя. Чи є після таких книжок хоч якийсь сенс читати розповіді про вигадані почуття?” (А. Козак).
Головні герої – “наші сучасники, яких підхопила хвиля сучасного бруду в нашій країні” (Е. Шухарт).
“Всі “happy-end” лишилися у голівудських фільмах, а в історіях Люко Дашвар відображається безбарвна дійсність і важко зрозуміти – виграв  чи програв” (Г. Іванова).
“Треба пройти через тяжкі випробування, щоб побачити і зрозуміти цінності життя” (Ю. Жеребецька) та “зробити вибір – гроші чи кохання, честь чи підлабузництво і брехня” (Л. Свердан).
І хоч дехто з читачів своїм коментарем запитує: “Наша сучасність! Чи читатимуть про тебе через … років? Що зрозуміють? Що подумають про нас і таку країну? Вся ця каламуть виливається на нас з екранів телевізорів, з інтернет-сайтів. Тяжко нам знайти сучасного героя, який був би взірцем честі і совісті. Автори, схаменіться!” (Волошина Л.С.), погодьмося: “Люко Дашвар все ж дає можливість замислитись і на роздоріжжі між почуттями, з купою запитань, незрозумілостей, кожен для себе зробить власний висновок” (Г. Цулаія).

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день