Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Місяць цифрової грамотності в Гончарівці

30.11.2021 09:50

Протягом листопада в рамках проєкту «Дія. Цифрова освіта» тривала широкомасштабна інформаційна кампанія «Місяць цифрової грамотності», ініційована Міністерством цифрової трансформації України. Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара долучилася до ініціативи шляхом проведення комплексу пізнавальних і навчальних заходів.

Так, у рамках місячника пропонувалося ознайомитися з освітніми серіалами на порталі «Дія» та на основі отриманої інформації скласти національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм». Звісно, що працівники книгозбірні приєдналися до кампанії і успішно впоралися з тестами за напрямами «Цифрограм для громадян 2.0» і «ICDL Український цифровий громадянин».

Важливою подією листопада стало відкриття на базі Гончарівки одного з найперших на Херсонщині офлайн-пунктів підтримки «Дії». Тож, якщо ви маєте труднощі з отриманням СOVID-сертифікату або іншими послугами в додатку чи на порталі «Дія», фахівці бібліотеки допоможуть у вирішенні цих проблем!

Ми знаємо, як важливо вміти себе захищати від неправдивої інформації. Саме з цією метою у бібліотеці успішно реалізовується проєкт «Територія інформаційного комфорту». Під час зустрічей всі охочі навчаються аналізувати джерела інформації, розпізнавати фейки і застосовувати отриманні знання на практиці. Протягом листопада в рамках проєкту були проведені декілька онлайн- і офлайн-зустрічей із метою підвищення рівня інфомедійної грамотності молоді, зокрема, піднималися теми розпізнавання фейків, академічної доброчесності, поняття і видів плагіату тощо.

Також у Гончарівці триває навчання у «Школі інформаційних технологій», слухачі якої на минулих заняттях вже встигли вивчити основи текстового редактора Microsoft Word, опанували основні інструменти Google, дізналися все про інтернет-шахрайства і шляхи захисту від них.

«Місяць цифрової грамотності» завершується, але робота бібліотеки в цьому напрямі тільки набирає обертів. Тож, долучайтеся і ви, переходьте на нову сходинку особистої інформаційної компетентності!

#DigitalMonth
#DigitalMonthLib

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13141516
17181920212223
24252627282930