Головна Новини 5 Міжнародний Екологічний Форум «Чисте МІСТО. Чиста РІКА. Чиста ПЛАНЕТА»

5 Міжнародний Екологічний Форум «Чисте МІСТО. Чиста РІКА. Чиста ПЛАНЕТА»

25.11.2013

21-22 листопада в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбувся п'ятий Міжнародний Екологічний Форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».
Програма Форуму включала пленарне засідання та круглі столи з тем: «Комплексне управління водними ресурсами. Міжнародний досвід інтегрованого підходу до вирішення проблем», «Екологія сільськогосподарського виробництва», «“Зелене” місто» і «Екологія людини», за участю провідних експертів у природоохоронній області з України, Росії, Данії та Італії; представників органів влади і бізнесу; науково-дослідних і вищих навчальних закладів; громадських організацій.
Окрім роботи практичних секцій за програмою Форуму відбулися практичний семінар «Практика застосування установок замкнутого водопостачання в аквакультурі (УЗВ)» (AQUA group, Данія), мікс-конференція «Регіональна і національна освіта на користь стійкого розвитку. Формування екологічної культури», засідання круглого столу «Екологічно відповідальний бізнес для стійкого суспільства». Були підведені підсумки екологічних конкурсів і проектів серед вихованців дошкільних установ, школярів і студентів вищих навчальних закладів, зокрема конкурсу інсталяцій «Екологія: 4 стихії» і міського конкурсу на кращий дизайн і зміст сімейного календаря (екологічної тематики) «Споживаємо ресурси розумно».
Закінчився Форум брифінгом для ЗМІ і громадських організацій, підведенням підсумків і ухваленням проекту резолюції.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день