Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Міжнародний конкурс малюнку «Ілюстрація до народної казки» пройшов у Гончарівці

Міжнародний конкурс малюнку «Ілюстрація до народної казки» пройшов у Гончарівці

28.03.2019 14:18

26 березня у бібліотеці відбулось відкриття V Всеукраїнського семінару-практикуму «Сучасне дитяче мистецтво: проблеми та перспективи», започаткованого у 2011р. за ініціативи Херсонського навчально-естетичного комплексу «Художня школа». Цього року у семінарі взяли участь викладачі як художніх дисциплін, так і викладачі-музиканти з 18 областей України.

Мета заходу – підвищення кваліфікації та обмін досвідом викладачів мистецьких шкіл. На семінарі піднімалися актуальні питання мистецької освіти, методики викладання художніх дисциплін, естетичного та патріотичного виховання молоді, залучення новітніх інформаційно-комунікативних технологій у навчальний процес. Особлива увага приділялась

виставкам творів дитячого мистецтва як багатофункціональному засобу розвитку учасників освітнього мистецького процесу; виявленню тенденцій розвитку світового дитячого мистецтва засобами міжнародних конкурсів малюнку; проблемам та перспективам сучасної української мистецької освіти; шляхам організації та реалізації освітнього процесу в мистецьких школах в контексті сучасних вимог.

В рамках заходу в бібліотеці пройшло пленарне засідання та урочисте відкриття виставки кращих робіт V Міжнародного конкурсу малюнку «Ілюстрація до народної казки» та нагородження медалістів і лауреатів. На нагородженні були присутні 47 юних художників (зі своїми викладачами та батьками) із Благовіщенського, Енергодара, Києва, Кривого Рогу, Миколаєва, Михайло-Коцюбинського, Ніжина, Полтави, Хмельницького, Черкас, Чернігова, Чонгара, Чорноморського, Шостки.

  Виставка робіт учасників Міжнародного конкурсу малюнку «Ілюстрація до народної казки» експонуватиметься у бібліотеці до кінця березня 2019р.

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день