Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Моноспектакль «Моя Одіссея» – поетично-віртуальна подорож різними країнами та поезіями Наталі Крофтс (Першакової)

03.10.2010

Развеян по миру, по морю рассеян
Мой путанный, призрачный след.
И длится, и длится моя Одиссея
Уж многое множество лет.

Бібліотека не лише місце, де можна прилучитися до літературних шедеврів світу, але й місце, де можна подарувати власні творчі набутки близьким, друзям, громаді. Це ще раз підтвердила Наталя Крофтс (Англія), провівши у рамках чергового засідання Об’єднання вільних художників «Ракурс» презентацію своєї нової поетичної збірки «Осколки».
Народилася молода поетеса в Херсоні. Після року перебування в Америці, поступила до МДУ на відділення Класичної філології, потім – до Оксфордського університету, де захистила магістерську дисертацію. Володіє англійською, італійською, новогрецькою та латинню. Працює консультантом з телебачення та телекомунікацій. Із 1991 року приймала участь в акціях Творчого об’єднання незалежних «Ключ», як групових, так й індивідуальних – в якості автора, режисера та виконавця.
Творчо Наталя підійшла й до проведення даного заходу. Разом із своїми друзями із Творчого об’єднання незалежних «Ключ» представила до уваги присутніх моноспектакль «Моя Одіссея», який було проведено у формі поетично-віртуальної подорож і по різним країнам (Наталя відвідала 47 країн світу) і по поезії Н. Крофтс (Першакової). Дійство супроводжувалося авторським відеорядом, який допомагав відчути емоційний настрій митця під час написання лірики. Читання поезії перемежовувалося з виконанням пісень Сергієм Науменком на слова Н. Крофтс. А про те як починалося творче життя поетеси розповів засновник ТОН «Ключа» Юрій Топунов. Цікавими були не лише поетичні твори Наталі, але й її переклади віршів з англійської (Венді Коул) та італійської (Фабріціо де Андре).
Кожен з присутніх отримав не лише естетичну насолоду від презентації, але й примірник збірки віршів Наталі Крофтс «Осколки» з найщирішими побажаннями від автора.
 

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031