Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Мрієш про успіх? Подружися з тайм-менеджментом!

Мрієш про успіх? Подружися з тайм-менеджментом!

06.07.2017 12:09
«Все йде, все минає…» – ці шевченкові рядки  постійно нагадують нам, наскільки життя швидкоплинне. Тому треба докласти максимум зусиль, щоб встигнути зробити важливі та корисні речі, а не гаяти дорогоцінні хвилини свого життя на дрібниці. Усім, хто не бажає марно витрачати час, на допомогу приходить тайм-менеджмент – наука про ефективне використання часу.
Цікаво, що спочатку тайм-менеджмент застосовувався лише у бізнес-сфері, але сьогодні секретами тайм-менеджменту можуть користуватися усі охочі й у повсякденному житті. В цьому переконалися слухачі Херсонського міського центру зайнятості, які відвідали ворк-шоп «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху».   
Під час зустрічі учасники ознайомилися з поняттям тайм-менеджменту  та історією виникнення цієї науки, дізналися про найпопулярніші методики планування, які активно використовуються у всьому світі.
Особливий інтерес серед гостей викликав інформаційний блок, присвячений визначенню власних функціональних ролей. Протягом цього блоку учасники ділилися власним досвідом, давали цікаві коментарі, дискутували та  намагалися визначити свої ролі у житті.
Сподіваємося, що отримана інформація допоможе людям, що тимчасово втратили роботу, продуктивніше використовувати свій час, щоб досягти успіху.

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день