Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«На порозі Нового Світу» – Центр Валерія Моругіна представляє виставку робіт херсонського художника В. Моругіна

20.11.2013

Нет, не напрасно день прошел –
В нем много нового открылось,
В нем Вера глубже укрепилась,
Песчинка в жемчуг обратилась
Звеном в цепи любимых дел.

                        В. Моругін

Херсонський художник Валерій Моругін більшу частину життя пропрацював головним художником Херсонського бавовняного комбінату (за часів СРСР –підприємства міжнародного значення), був членом Спілки дизайнерів України. За свою професійну працю удостоєний багатьох грамот та почесних дипломів.
Але творчість художника, відомого далеко за межами України, не обмежувалася дизайном тканин. Він ткав гобелени, створював цікаві міські та пейзажні замальовки. У портретному живописі Валерій Михайлович прагнув передати не стільки зовнішню схожість, скільки душу, життєвий шлях, божественне призначення людини. Художник добре відчував процеси Світобудови і писав картини, що розповідають про перетворення у Всесвіті, які формують умови життя людства в третьому тисячолітті.
У грудні 2012 року Земля, як космічний об'єкт, вступила в перехідний період перетворень. Що ми зараз і спостерігаємо: землетруси, урагани, цунамі, повені. У цих умовах, коли на Землю з Космосу йдуть зовсім інші енергії, енергії Епохи Водолія, коли наше Сонце функціонує абсолютно по-іншому, людині необхідно не лише зрозуміти, що вона є органічною часткою системи: Людство – Земля – Всесвіт, а й осягнути ті закони розвитку Життя, які працюють у Космічному просторі, щоб більше не шкодити навколишній Природі та собі.
Про такий Новий Світогляд і розповідають полотна Валерія Моругіна, що представлені на виставці «На порозі Нового Світу» (зал нових надходжень, 3-й поверх), відкриття якої разом із презентацією другого випуску робіт автора під назвою «Гармонія Любові» проходила 17 листопада. Центр Валерія Моругіна не вперше представляє картини художника до уваги користувачів нашої бібліотеки. І як правило, творчість Валерія Михайловича викликає невичерпну цікавість у відвідувачів. Для всіх бажаючих познайомитися з роботами автора повідомляємо, що виставка триватиме до кінця листопада. А тих, хто хоче не лише подивитися, але ще й взяти участь в екскурсії експозицією картин В. Моругіна у виконанні ведучої всіх його виставок, кандидата технічних наук, філософа, що займається синтезом науки та релігії – Ольги Федотової, чекаємо в залі нових надходжень щосереди та щонеділі о 13.00.

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 2425262728
2930