Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«На Шляху до Істини» – презентація першого видання робіт херсонського художника Валерія Моругіна

16.10.2012

«Только самые высокие идеалы
способны устремлять
за собой всех»

 

13 жовтня у залі нових надходжень відбулася презентація першого видання робіт художника Валерія Моругіна. І хоча талановитий і витончений художник, який створив безліч неповторних полотен, жив і працював у Херсоні, його творчість залишається незвіданою для більшої частини жителів нашого міста.
Використовуючи дивовижну гаму кольорів, незвичайну техніку написання і наслідуючи високі духовні ідеали, художник своїми роботами пробуджує в нас трепетне і захоплююче усвідомлення себе частинкою Творця, оживляє серця божественною любов'ю, світлими і чистими станами. Створені на зламі епох, картини сповіщають про грандіозні перетворення у світах Небесних і Земних, несуть нам знання і оновлюють, розвивають духовні традиції землян. Доторкнутися до джерел нових енергій, знань, світлих станів і намагалися учасники презентації.
Під час зустрічі звучала коротка біографічна довідка про нашого земляка, ми познайомилися з Валерієм Михайловичем як головним художником Херсонського бавовняного комбінату. Оповідання Ірини Скиданової – ініціатора і головного організатора «Центру Валерія Моругіна» – супроводжувалося відеоматеріалами про життя художника і його творчість. Про творчу філософію автора ми дізналися з розповіді ведучої всіх виставок Валерія Михайловича, кандидата технічних наук, філософа, що займається синтезом науки і релігії - Ольги Федотової. Вона провела екскурсію  експозицією картин художника, представлених у залі і зібраних організаторами презентації з приватних колекцій. У поетичному блоці заходу брали участь: Юрій Топунов – поет і художник, близький друг Валерія Моругіна, Лариса Першакова – член Творчого Об'єднання Незалежних «Ключ», Аркадій Веселов – поет, співорганізатор міжнародних поетичних фестивалів «АН-Т-Р-АКТ», Дмитро Смолко – поет, який реалізує у своїй творчості синтез філософій сходу і заходу.
По закінченню презентації всі ми мали можливість ближче ознайомитися з роботами автора та поспілкуватися між собою. Всіх тих, хто з якихось причин не зміг взяти участь у заході, але хотів би познайомитися з творчістю Валерія Моругіна, запрошуємо відвідати діючу до кінця жовтня виставку художника у залі нових надходжень.

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17181920212223
24252627282930