Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Надійна, стабільна, стійка і вірна – наша Надія

30.09.2020 17:56

Останній день вересня багатий на події. Саме 30 вересня вся бібліотечна спільнота відзначає своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. А ще 30 вересня православні християни відзначають День пам'яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Отже, в цей день вітають з Днем ангела жінок з іменами Віра, Любов, Надія, Софія. І в цей же славний день щирі поздоровлення та побажання звучали для яскравої особистості, енергійної, мудрої, талановитої та цілеспрямованої людини – Надії Іванівни Коротун, директора Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара, голови правління ГО «Херсонське обласне бібліотечне товариство», кавалера орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступеня, заслуженого працівника культури України.

Колектив Гончарівки привітав свого керівника з днем народження! Завдяки її наполегливості,  старанням та лідерським якостям наша бібліотека – одна з найкращих в Україні. Завдяки Надії Іванівні у книгозбірні впроваджено багато інновацій. У нас модерново, цікаво та затишно і читачам, і працівникам. А всі разом ми докладаємо максимум зусиль задля реалізації найскладніших цілей та ідей.

Музичний виступ скрипаля-віртуоза, соліста Херсонської обласної філармонії Олексія Кари додав особливої задушевності та чуттєвості цьому дню. А ще втілено в життя одну неординарну, чудову та захопливу річ: на честь Надії Іванівни випущено «Власну поштову марку», конверти з якою можна відсилати Укрпоштою.

Ділова жінка, жінка-душа, жінка-натхнення – ці добросердні слова про нашу Надію. Колектив бібліотеки бажає Вам, Надія Іванівна, підкорювати нові вершини і добиватися поставлених цілей, удачі в справах та досягнення високих успіхів, достатку та особистого блага, бережіть своє щастя, радійте життю та будьте з фортуною на «ти», адже ВИ – НАДІЯ, НАША НАДІЯ!

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930