Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Нагородження фіналістів онлайн-конкурсу молодіжних ініціатив “Якби я був губернатором»

23.08.2015 12:54

Онлайн-конкурс молодіжних ініціатив “Якби я був губернатором» проводився бібліотекою з метою розвитку соціальної активності молоді, розкриття творчої індивідуальності, сприяння професійній орієнтації молоді, виявлення цікавих та ефективних ідей та рішень для подальшого соціального та інфраструктурного розвитку Херсонщини.
Трійку фіналістів компетентне журі визначило серед 47 учасників з різних куточків Херсонської області. Отже, переможцями стали:
I місце - Айметов Артур Емільович (місто Херсон, молодіжна ініціативна Арт-група «Топор», презентація проектів: «екоХАТА» та «Експлуатація дахів в умовах урбанізації міста»);
II місце - Зварич Олексій Валерійович (місто Берислав, читач Бериславської міської бібліотеки № 1, випускник МНУ ім. В.О. Сухомлинського, презентація «Відродження міст і сіл Херсонщини – мета для кожного з нас»);
III місце - Корнієцька Анна Олександрівна (місто Херсон, учениця Херсонського Академічного ліцею ім. О.В. Мішукова  при ХДУ ХМР, презентація «Херсонщина: крок у майбутнє»).
І сьогодні, з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України фіналісти конкурсу молодіжних ініціатив отримали можливість зустрітися особисто з головою Херсонської обласної державної адміністрації Путіловим Андрієм Станіславовичем для презентації та подальшого розкриття своїх ідей.
Андрій Станіславович дуже радо зустрів гостей, безпосередньо познайомив зі своєю роботою, розповів про проблеми регіону, які вирішує зараз разом зі своєю командою, поділився планами на майбутнє, розкрив деякі особисті секрети.
Молоді люди отримали неабияке задоволення від зустрічі, а також кілька корисних порад для подальшого особистого розвитку. Наостанок, переможець та фіналісти конкурсу були нагороджені пам'ятними дипломами та цінними подарунками від Херсонської обласної державної адміністрації.

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15161718192021
22232425262728
2930