Головна Новини Наша Вітчизна – це МИ і ТИ

Наша Вітчизна – це МИ і ТИ

11.09.2017 09:46

26 років нашій з вами сім’ї – Українській державі. В історичному розумінні це – мить. Та для нас, сучасників, ця сама мить – вагомий шматок власного життя. А воно, як водиться, ставить перед нами свої випробування. Події останніх років примусили кожного з нас відчути причетність до своєї країни. Наша свідомість змінилась. Ми вчимося поважати себе та відстоювати свій вибір. Ми вчимося бути монолітною сім’єю, в якій панують правда, свобода, добро, тепло, дружба, любов, братерство, гідність.

У нашої великої справжньої родини є важливі справи. У вирішенні їх беруть участь всі, хто є. І кожен робить все, що може. На Сході продовжуються бої. Там вирішується доля нашої сім’ї. Саме за це зараз у зоні проведення антитерористичної операції воюють герої. Вони – безстрашні, сміливі, хоробрі – захищають свою велику сім’ю. Але це – не монументальні постаті. Це – такі ж люди, як і ми з вами, зі своїми захопленнями, потребами, повсякденними справами.

Неоціненну допомогу та підтримку військовим організовують волонтери, установи та організації, прості люди. Колектив Гончарівки долучився до загальної справи і дуже задоволений був від розуміння того факту, що якійсь частині наших військових у зоні проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей стало трохи комфортніше та зручніше у тій малесенькій частці їхнього неспокійного та небезпечного життя, яке можна назвати буденним.

Нам, у свою чергу, було вкрай приємно отримати слова подяки від воїнів четвертого гаубичного артилерійського дивізіону 40 артилерійської бригади (оперативне командування «Південь» Сухопутних військ Збройних cил України). Звідти, а також з 1 танкової бригади смт Гончарівського (оперативне командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ) для наших читачів військові передали окремі фотокадри миттєвостей свого життя.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день