Головна Новини Насильству – STOP!

Насильству – STOP!

23.05.2019 12:21

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних виявів у міжособистісних стосунках підлітків. Особливого розповсюдження набувають вияви систематичної, довготривалої агресії одних підлітків щодо інших учнів, коли в ситуацію вияву агресії поступово «включається» весь учнівський колектив. Регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди отримало спеціальну назву – булінг.

Булінг – небажана агресивна поведінка дітей шкільного віку, яка призводить до цькування дитини іншою дитиною або групою дітей із метою приниження, залякування та демонстрування сили.

У відділі обслуговування користувачів нашої книгозбірні (IV поверх) представлено перегляд періодичних видань «Насильству – STOP!», який приурочено до Міжнародного дня протидії булінгу.

Ознайомившись з переглядом, ви зможете дізнатися, чим булінг відрізняється від сварки між дітьми; про вплив булінгу на рівень навчання; про основні причини булінгу в колективі; які існують найпоширеніші його форми; хто найчастіше стає жертвами; як треба діяти, якщо ви побачили або дізналися про булінг.

Також ви знайдете поради психолога для батьків і вчителів: як зрозуміти, що дитина піддається булінгу; чим допомогти дитині, якщо вона виявилася агресором; що треба робити щодня, аби знизити число виявів недружнього ставлення серед дітей у школі.

Важливим завданням сьогодення є визнання існування проблеми булінгу та створення відповідного середовища для профілактики й боротьби з негативними соціально-педагогічними наслідками цього явища.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день