Головна Новини Не витрачай час дарма! Проводь його з користю!

Не витрачай час дарма! Проводь його з користю!

17.02.2017 11:53

Цінність часу доведена вже дуже давно. Недарма наші предки повчали, що згаяного часу і конем не доженеш. Часто людина усвідомлює безцінність часового ресурсу надто пізно, а потім жалкує про втрачені можливості, коли можна було більш практично розпорядитися своїм часом. Що робити, аби доцільніше використовувати кожну мить? Як навчитися вправно керувати своїм часом? Вихід дуже простий. Треба познайомитися з основами тайм-менеджменту – технології керування часом з метою підвищення ефективності його використання.

Сьогодні слухачі Херсонського міського центру зайнятості мали змогу навчитися основним принципам тайм-менеджменту завдяки ворк-шопу «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успішності», що проходив у рамках партнерського проекту «Мій шлях до успіху».

Під час ворк-шопу учасники спробували визначити пріоритетні ролі в житті та розробити власний алгоритм досягнення мети, познайомилися з популярними методиками планування, підрахували свій капітал часу та проаналізували власні можливості його ефективного використання.

Наприкінці зустрічі слухачі відвідали творчий майданчик Maker Space, який було відкрито на початку року. Головне завдання майданчика – надати користувачам можливість реалізувати творчі задуми та науковий потенціал, незважаючи на відсутність власного обладнання. Під час знайомства слухачі Центру власноруч випробували можливості 3D-ручки та швейної машинки.

Сподіваємося, що отриманні знання допоможуть підвищити власну ефективність, а знайомство з майданчиком Maker Space дозволить учасникам ворк-шопу знайти заняття собі до душі. 

Календар подій

     1 23
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 1617
18 19 20 21 22 2324
25 26 27 28 29 3031
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день