Головна Новини Невідоме про відому Європу

Невідоме про відому Європу

27.05.2015 13:26

Традиційно навесні в нашій бібліотеці проходить конкурс презентацій, де студенти і учні навчальних закладів Херсона презентують невідомі або цікаві факти про країну, мову якої вони вивчають. Конкурс проходить в рамках Днів Європи в Україні і підтримується проектом «Заочний абонемент» Гете-інституту в Україні. Цього року ми не обмежували вибір тем для конкурсантів і на конкурс були представлені наступні роботи:

1. «Улюблені домашні тварини німців», студентка кафедри теорії і практики перекладу ХНТУ Валерія Стрижак.

2. «Кільські тижні», студентка кафедри теорії і практики перекладу ХНТУ Марія Кензіор.

3. «Фестиваль світла в Берліні», студентка кафедри теорії і практики перекладу ХНТУ Валерія Іванова.

4. «Жінки в Німеччині», студентка кафедри теорії і практики перекладу ХНТУ Валерія Котіль.

5. «Свято 1 Травня в Німеччині», студентка кафедри теорії і практики перекладу ХНТУ Ліка Кальченко.

6. «Пам'ятки Берліна» (німецькою мовою) і «Канада» (англійською мовою»), учениця школи гуманітарної праці Вікторія Чумак.

7. «Октоберфест», учениця спеціалізованої гімназії № 1 Олександра Прокопець.

8. «США» (англійською мовою), учень Херсонського морського коледжу ХДМА Ігор Конягін.

9. «Велика Британія» (англійською мовою), учень Херсонського морського коледжу ХДМА Ігор Маринка.

До складу жюрі увійшли викладачі вищеназваних навчальних закладів, які повинні були назвати три кращі презентазії. Глядачі також могли висловити свою думку за допомогою голосування і таким чином був названий ще один переможець в номінації «Приз глядацьких симпатій».  Жюрі обрало трьох переможців – Вікторію Котіль, Ігоря Маринку і Валерію Чумак. Приз від глядачів отримав Ігор Конягін. Ще один приз від Гете-Інституту отримав Ігор Маринка за вміння працювати з аудиторією і створювати свою презентацію в стилі «бліц-опитування» глядачів. Ми вітаємо всіх учасників, тому що це досвід для майбутніх виступів на конференціях. Ми дякуємо всім присутнім на заході, тим паче, що наша аудиторія працювала в режимі 4-х мов, а це вже досягнення для кожного з присутніх. Ми дякуємо викладачам за хорошу підготовку своїх вихованців і сподіваємося, що наступного року презентації будуть не менш насиченими і цікавими. І, звичайно ж, наші вітання переможцям.

 Хочемо подякувати керівнику проекту «Заочний абонемент» Сюзані Тайхманн за підтримку всіх наших ініціатив і конкурсів, спрямованих на залучення молоді до читання і вивчення іноземних мов.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день