Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Стартував навчальний цикл «Інформаційні технології для школярів»

Стартував навчальний цикл «Інформаційні технології для школярів»

25.11.2010

25 листопада 2010 року на базі загальноосвітньої школи № 42 відбувся урок «Електронна пошта – це просто!», розроблений працівниками Інтернет-центру Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Гончара в рамках навчального циклу «Інформаційні технології для школярів».
Під час заняття учні дізналися про історію створення електронної пошти, походження символу «@», «смайликів», електронних листівок. Велику увагу було приділено реєстрації та налаштуванню поштової скриньки, а також роботі з поштовими програмами (клієнтами). Зацікавили школярів основи захисту інформації, боротьба з поштовими вірусами та іншими шкідливим програмами.

До складу навчального циклу «Інформаційні технології для школярів» входять уроки за такими тематиками:
1. Знайомство з Всесвітньою павутиною Інтернет («Світ з www»).
2. Робота з Інтернет-браузерами. Встановлення, налаштування (Internet Explorer, Mozilla FireFox, Opera, Google Сhrome) («Браузер – вікно в світ Інтернет»).
3. Пошукові системи та ефективний пошук інформації в Інтернет. Збереження знайденої інформації («Як не загубитися у морі Інформації?»).
4. Безпека в Інтернет: основні вимоги.
5. Електронна пошта. Створення електронної поштової скриньки на безкоштовних поштових серверах. Налаштування та використання поштової програми, на прикладі Mozilla Thunderbird («Електронна пошта – це просто!»).
6. Інтернет-сервіси для on-line спілкування (месенджери ICQ, QIP, Miranda та Skype).
7. Блоги, соціальні мережі, RSS, сервіси зберігання закладинок, фото, відео, аудіо, презентацій тощо («Сервіси Web.2.0»).

Інтернет-центр бібліотеки запрошує до співпраці завучів, вчителів інформатики, а також усіх, кого зацікавив даний навчальний курс. 

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 171819202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день