Цей матеріал є англійською мовою
01.10.2006
1 жовтня в рамках art-party "Фотовідчуття" відбулась презентація персональних фотовиставок херсонських фотохудожників Олександра Лавінюкова та Ольги Грабовської.
Олександр Лавінюков – член херсонського фотоклубу "Свіжий погляд", призер фотовиставок журналу "Новий фаворит" представив фотовиставку "Так бачу", яку можна побачити до 25 жовтня у відділі нових надходжень (ІІІ поверх).
Ольга Грабовська – художниця, викладач живопису та графіки в дизайн-ліцеї, член херсонського фотоклубу "Свіжий погляд" презентувала свої художні твори та фотовиставку "Відчуття життя". Частиною презентації виставки Ольги Грабовської був показ моделей. Аrt-party відвідало багато журналістів, фотографів, художників та читачів. Виставку можна відвідати до 11 листопада у залі каталогів та інтернет-центрі.
Чекаємо на Вас!
![Art-party "Фотовідчуття"](/images/news/219-8U8417.jpg)
Ольга Грабовська – художниця, викладач живопису та графіки в дизайн-ліцеї, член херсонського фотоклубу "Свіжий погляд" презентувала свої художні твори та фотовиставку "Відчуття життя". Частиною презентації виставки Ольги Грабовської був показ моделей. Аrt-party відвідало багато журналістів, фотографів, художників та читачів. Виставку можна відвідати до 11 листопада у залі каталогів та інтернет-центрі.
Чекаємо на Вас!
![](images/gallery/lib/small/1/219-sH5e3J.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/219-s7579i.jpg)
Коментарі