Цей матеріал є англійською мовою
05.06.2008
5.06.2008 у відділі краєзнавчих документів та бібліографії проведено День краєзнавчих знань "Літературне життя: історія та сучасність".
Учні Таврійського ліцею мистецтв ознайомились з добіркою матеріалів про життєвий та творчий шлях місцевих українських письменників та митців, життя яких пов'язане з Херсонщиною. Присутнім були представлені нові надходження краєзнавчого змісту і матеріали з книжкової виставки "Повернені імена".
Учасники заходу мали змогу опрацювати запропоновану їм літературу.
![](images/gallery/lib/small/1/lib-mvk51k2.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-Re3M96z.jpg)
Коментарі