Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини „Літо у бібліотеці: цікаво і корисно!”

„Літо у бібліотеці: цікаво і корисно!”

07.06.2008

5-7 червня 2008 року в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.Гончара розпочалася масштабна інформаційно-навчальна програма для учнів шкіл, ліцеїв та інших навчальних закладів, що перебувають у літніх таборах.
Перші три групи відвідувачів із ЗОШ №12 та гімназії №56 пройшли з екскурсією по бібліотеці. В ході якої для учнів було проведено міні-бібліографічний урок, вони завітали до краєзнавчого відділу, переглянули книжково-ілюстративну виставку у відділі документів з мистецтва, розглянули літературні новинки у залі нових надходжень, отримали цікаву та корисну інформацію у відділі документів іноземними мовами, оцінили розмаїття колекції стародруків та мініатюрних видань відділу рідкісної та цінної книги. Також присутні ознайомилися з діючими фотовиставками, помандрували у всесвітній мережі Інтернет, навчилися користуватися віртуальними ресурсами сайту бібліотеки та познайомилися з порталом „Арткавун” і т.д.
Але найцікавішими виявилися перегляди науково-популярних фільмів із колекції Інтернет-центру: наприклад, з науковцями National Geographic учні спостерігали за життям невловимих дельфінів та мешканцями коралових рифів, а з фахівцями Бі-Бі-Сі мали змогу вийти у відкритий космос, поселитися на Марсі та дізнатися, що стане з нашою галактикою через 7 мільярдів років.
Організували ці заходи співробітники відділів реєстрації та статистики, документів іноземними мовами та Інтернет-центру.
Запрошуємо до активної та плідної співпраці завучів, класних керівників, а також усіх бажаючих!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день