Наш технічний відділ взявся оновлювати сайт. Обіцяють до кінця літа багато цікавого. А поки що не все працює...
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Міжрегіональна спеціалізована виставка „Світ комп’ютерної техніки”

Міжрегіональна спеціалізована виставка „Світ комп’ютерної техніки”

12.02.2009
Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О.Гончара прийняла участь у міжрегіональній спеціалізованій виставці „Світ комп’ютерної техніки”, яка була організована Херсонською торгово-промисловою платою і проходила 12-13 лютого 2009 у ККЗ «Ювілейний» (Херсон, вул. Перекопська, 13).

Першу в Херсоні подібну виставку урочисто відкрив міський голова Володимир Сальдо. Серед учасників були представлені як фірми, що пропонують комп’ютерну техніку, так і виробники віртуальних інформаційних ресурсів, а також навчальні заклади та підприємства, що застосовують у своїй діяльності найсучасніші комп’ютерні технології.

На стенді бібліотеки відвідувачі виставки перш за все мали змогу ознайомитися зі зразками електронних документів з фонду бібліотеки.
На сьогоднішній день майже кожен відділ бібліотеки, окрім традиційних видань, має документи, які зберігається на CD чи DVD дисках. Будь-який користувач може легко ними скористатися в одному з 3-х комп’ютерних центрів бібліотеки.
- Цікавитесь мистецтвом? – вам стануть у нагоді музичні альбоми та збірки, тематичні диски («Натюрморт», «Імпресіонізм», «Орнамент» та ін.), колекції творінь відомих митців, екскурсії по музеях світу та багато інших.
- Вивчаєте іноземну мову? – маєте змогу переглянути відомі фільми мовою оригіналу, скористуватись класичними енциклопедіями чи новітніми навчальними розробками тощо.
- Взагалі не полюбляєте читати або з якихось причин не маєте можливості це робити? – аудіокниги саме для вас: класичні твори та бестселери озвучені професійними акторами і навіть деякі з музичним супроводом; підручники.
Крім того до послуг читачів колекції інформаційних дисків–додатків до книг чи періодичних видань, оцифровані рідкісні та дореволюційні краєзнавчі видання і багато іншого.

У всесвітній мережі Інтернет бібліотека представила два своїх інформаційних продукта: офіційний сайт (www.lib.kherson.ua) та портал «АртКавун» (www.artkavun.kherson.ua). Присутні мали змогу на великому екрані переглянути презентацію «Інтернет ресурси бібліотеки», а також попрацювати on-line на сайті чи порталі та отримати консультацію від web-майстра Полещука Ярослава.
Найбільш зацікавили майбутніх користувачів сервіси „віртуальна довідка” та „електронна доставка документів” на сайті бібліотеки. А усі хто цікавиться „всією культурою, мистецтвом та туризмом Таврії” були у захваті від „АртКавуна”.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

1 2 3 4 567
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 1819 20 21
22232425262728
293031    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день