Цей матеріал є англійською мовою
14.01.2010
Акція „Допомогу - обдарованим дітям” стартувала на Херсонщині 14 жовтня 2009 року.
Черговий захід акції відбувся у відділі краєзнавчих документів та бібліографії, на якому голова Херсонської міської організації Таврійської фундації український письменник Микола Василенко вручив дипломи та грошові винагороди – стипендії Яра Славутича обдарованим дітям Херсонщини. Серед нагорождених: студентка Херсонського музичного училища Анжеліка Першанова, молода поетеса Наталія Кудрявченко та учні академічного ліцею при Херсонському державному університеті Дмитро Бантюшевський і Юлія Олексюк. Протягом вечора звучали вірші та пісні у виконанні стипендіатів.
![](images/gallery/lib/small/1/lib-4152i36.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-SywCEm2.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-3z8K5v7.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-5dmyk8g.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-lSZeHJG.jpg)
Коментарі