Цей матеріал є англійською мовою
Розпочалося святкування запальним концертом популярного херсонського ska-punk гурту «Їжачки сміються», після концерту усіх глядачів очікувала грандіозна фотосесія з учасниками гурту.
Продовжувалося свято веселими змаганням у конкурсі – караоке «Призначаємо Вам побачення», та у конкурсі – грі «Святий Валентин – кохання володар», де усі учасники змогли більше пізнати свою кохану людину та почастувати її «приворотним зіллям». Крім того, протягом дня усі бажаючи змогли розважатися на будь-який смак: робили безкоштовну фотосесію за «Столиком закоханих» та на фоні «Стіни кохання», брали участь у магічному обряді пророкування - зривали пророчення з «Дерева пророчень», зізнавалися у почуттях коханим 46 мовами світу.
![](images/gallery/lib/small/1/lib-CV49KVT.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-6ezT34x.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-KWjBg3H.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-R9EJXYX.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-hC8y2Dx.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-wl5544Q.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-JLqe14L.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-Hs6yn39.jpg)
Коментарі