Цей матеріал є англійською мовою
Михайло Руденко багатогранна, дуже обдарована людина. У дванадцятирічному віці, втративши зір, зумів зберегти чуйність, людяність, порядність, любов до своєї землі, народної пісні. Керує фольклорним ансамблем. Нещодавно ми дізналися ще й про літературний дар, вийшла перша книга, яку ми презентуємо. До книги увійшли оповідання, кіноновела, етюди, поезія, написані у різні роки, і розповідає Михайло Григорович про село, про степ, про своє покоління, про рідних та близьких, розмірковує про пережите. Тож коли автор прочитав напам’ять «Поему про пісню», а артист обласної філармонії Любомир Солецький новелу «Він», аудиторія не тільки відчула дух збірки, авторські переживання, а й дехто розчулився до сліз, хтось згадав своїх батьків, відчув, як пахнуть трави. Письменники, члени обласної організації Спілки письменників України М.І. Братан, Т.М. Щерба, М.О. Василенко високо оцінили першу збірку автора і привітали з її виходом у світ. Насолоду додали українські народні пісні у виконанні тріо з ансамблю Михайла Руденка.
Познайомитись з фрагментами книги «Два образи» можна на сайті бібліотеки
Повний текст книги знайдете за посиланням
http://www.artkavun.kherson.ua/rudenko_book.htm
![](images/gallery/lib/small/1/lib-C64L893.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-65n512Y.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-1S35k6I.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-jMpvMj6.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-1b685ES.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-Yqf9dAe.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-c55Fdx6.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-7V6bj73.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-t5oeDaK.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-TR2QP94.jpg)
Коментарі