Цей матеріал є англійською мовою
Вже стало традицією, що саме в День Святого Миколая у відділі документів з мистецтва збираються відомі херсонські композитори, поети, співаки, численні шанувальники поезії та літератури привітати з Днем народження письменника, заслуженого діяча мистецтв України М.І. Братана. В зв’язку з цим 19 грудня відбувся концерт-діалог «Так народжувалась пісня».
В святкуванні брали участь голова обласної організації Спілки письменників України В. Загороднюк, поети: В. Кулик, А. Щербина, композитори: Г. Крилов, В. Другальов, П. Панченко, В. Стеренок, А. Шейченко, співаки: М. Задунайський, О. Люта, В. Кумановська, В. Іванов, І. Бурлака. Христинка Балинська, учениця 3 класу загальноосвітньої школи №55, привітала присутніх віршем М.І. Братана «На Святого Миколая».
Вечір пройшов у дружній та теплій атмосфері, де крім пісень звучали вірші-привітання імениннику, який в свою чергу поділився секретами народження пісні.
![](images/gallery/lib/small/1/lib-8qfM6C1.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-54P54Y4.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-48sZWFm.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-wYfw137.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-441Za8W.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-2Ay78c7.jpg)
Коментарі