Цей матеріал є англійською мовою
За цією темою пройшов День інформації у відділі краєзнавчих документів і бібліографії. Відвідувачі, ліцеїсти Херсонського державного університету здійснили своєрідну подорож в історичне минуле Херсонщини, під час якої ознайомились з книгами-ровесниками м. Херсона, пройшлись сторінками періодичних видань того часу… Велику зацікавленість у читацької аудиторії викликали і сучасні видання краєзнавчого змісту.
У залі нових надходжень учасники заходу ознайомились з роботою Канадсько-українського центру та виданнями, представленими на постійно діючому стенді "Україна – НАТО".
Після презентації Інтернет-ресурсів, створених бібліотекою, відвідувачі отримали можливість попрацювати з електронними базами даних, представленими як на бібліотечному сайті, так і в локальній мережі, отримали навички пошуку за допомогою АБІС "ІРБІС".
Кожний з присутніх отримав "пам'ятку користувача".
![Відділ краєзнавчих документів і бібліографії](images/gallery/lib/small/1/lib-MQ4v95U.jpg)
![Зал нових надходжень](images/gallery/lib/small/1/lib-r67f4Vk.jpg)
![Пошук за допомогою АБІС "ІРБІС"](images/gallery/lib/small/1/lib-pTbc62m.jpg)
Коментарі