Цей матеріал є англійською мовою
21 і 22 вересня у відділі документів з мистецтва відбулися Дні інформації «У світі сучасного дизайну» та «Мистецько-інформаційний сервіс бібліотеки». Протягом двох днів кожен читач бібліотеки мав змогу познайомитися з фондами обслуговуючих відділів, бібліографією, електронним каталогом, переглядом інформаційних документів по темі та познайомитися з новими надходженнями, періодичними виданнями, електронними носіями інформації.
Студенти кафедри дизайну ХНТУ, дізналися багато про дизайнерську справу, сучасний одяг, дизайн інтер’єра. Долучились до Днів інформації і студенти факультету культури і мистецтва ХДУ: хореографи, психологи, режисери, музиканти, художники. Тут вони мали змогу доторкнутись до величезної світової культурно-мистецької спадщини, видів і жанрів мистецтва, познайомитись з краєзнавчими та рідкісними виданнями, дізнатися, що українська книга-альбом Т.Кари-Васильєвої «Історія української вишивки» отримала 3 місце в номінації «Арт-книга» на Міжнародному конкурсі в Москві в рамках СНД.
Завдяки проведеній роботі працівниками відділу, багато студентів стали читачами бібліотеки і взяли книжки на абонемент.
![](images/gallery/lib/small/1/lib-FUrT67l.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-l5mQUf5.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-2557671.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-Gb35VnB.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-99eej25.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-BCJ59V6.jpg)
![](images/gallery/lib/small/1/lib-Ni48423.jpg)
Коментарі