Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Книжкова виставка «Книголюби і бібліотеки: приватні зібрання у фондах Херсонської обласної книгозбірні»

Цей матеріал є англійською мовою

27.09.2007

27 листопада 2007 року відділ рідкісних та цінних видань зібрав широке коло шанувальників книги на презентації книжкової виставки «Книголюби і бібліотеки: приватні зібрання у фондах Херсонської обласної книгозбірні», організованої до 135-річного ювілею бібліотеки.
Виставка ознайомила присутніх з книгами, буклетами, брошурами, публікаціями з місцевої преси про херсонських колекціонерів, збирачів і знавців рідкісних книг, про роботу херсонського клубу аматорів книги «Кобзар». Також було представлено роботи і численні публікації самих членів клубу, який минулого року відзначив своє 40-річчя.
Щиру зацікавленість прихильників книги викликали експоновані на виставці колекційні видання з приватних зібрань херсонського книголюба, ветерана війни і праці М.А.Ємельянова; журналіста, нині громадянина Ізраїлю Д.І. Файнштейна; композитора, музичного критика, дворянина за походженням С.В.Юферова. Заінтригував останній розділ виставки «Нерозкриті таємниці...», який ознайомив із окремими виданнями XIX-початку XX ст. з бібліотек невідомих власників.
Херсонські бібліофіли традиційно прийняли активну участь в проведенні заходу. Так, голова об'єднання книголюбів І.В.Замараєва розповіла про основні етапи становлення та діяльність клубу і його членів. Старожил клубу, керівник секції бібліофілів В.А.Бистров буквально зачарував оточуючих бібліофільськими бувальщинами. Старший редактор місцевого телебачення Л.М.Петрушенко поділилася спогадами про сумісну творчу діяльність з колишнім головним редактором херсонського телебачення, засновником літературного телевізійного салону «Книга з автографом» Д.І.Файнштейном, чия колекція книг з автографами була представлена на виставці.
Про її Величність Книгу можна говорити багато, і як про витвір духу людського, і як про створіння рук людських, і як про «немеркнуче світло вічних істин...». Та краще всього про це розповість сама Книга. Детальніше ознайомитись з унікальними експонатами виставки можна у відділі рідкісних видань обласної книгозбірні.

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
2930