Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Озвучена презентація книжково-ілюстративної виставки «Рок-феєрія»

Цей матеріал є англійською мовою

28.04.2010

Презентація книжково-ілюстративної виставки “Рок-феєрія”, яка відбулася 22 квітня в актовій залі, цілком відповідала своїй назві. Цікаві факти з історії виникнення й розвитку року, його жанри, розповіді про найвидатніших виконавців вдало поєднувалися зі справді феєричними виступами місцевих гуртів “Город неспящих”, “Revolt” та танцювального колективу “Первоцвіт”(керівник Н. Комкова).

Із відеоматеріалів гості дізналися про першу рок-пісню у виконанні Білла Хейлі, а також видатних виконавців рок-н-роллу (Ч. Бері, Л. Річарда, Е. Преслі), творчість яких і стала сприятливим ґрунтом для зародження року як окремого музичного напряму.

Активно підключилися до проведення заходу й самі глядачі — з великим ентузіазмом відповідали на запитання конкурсу “Відгадай мелодію”, проявивши при цьому неабияку ерудицію. А в дарунок за участь у конкурсі одержали пісні у виконанні групи “Город неспящих”. Учасники гурту не використовують у своїй музиці ударних інструментів, як це типово для року. Проте зворушливий дует гітари зі скрипкою, а також ліричне наповнення текстів пісень викликали в присутніх велике захоплення.

Значну увагу на презентації виставки було відведено легенді радянського року Віктору Цою, оскільки цьогоріч виповнюється 20 років від дня його смерті. Відео, слайд-шоу, і, звичайно, безсмертні хіти “Группа крови” і “Звезда по имени солнце” у виконанні гурту “Revolt” ще раз підтвердили актуальність пісень Цоя.

Загалом, порушена тема виставки не залишила глядачів байдужими, а заряд від почутої рок-музики був настільки потужним, що навіть по закінченні презентації не всі гості одразу розійшлися, а студент Херсонського морського училища рибної промисловості Андрій Квасновський з дозволу групи пограв на гітарі й заспівав кілька пісень, за що присутні щедро нагородили хлопця бурхливими оплесками.

А ті, хто не зміг потрапити на презентацію “Рок-феєрії”, можуть ознайомитися з матеріалами виставки, завітавши до відділу документів з мистецтва. На вас чекають книги, яскраві періодичні видання, грамплатівки і СД-диски із записами улюблених рок-виконавців. Тож, приходьте до нас і ви неодмінно переконаєтеся, що рок — це теж мистецтво!

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22232425262728
2930